Dlaczego dywany Shaggy są takie popularne?

https://sklep24.dywanywitek.pl/8793,dywan-shaggy-obsession-curacao-cur-490-petrol.html

Stojąc przed perspektywą zakupu dywanu do Twojego salonu lub sypialni zapewne zastanawiasz się, jaki model lub typ dywanu mógłby być najbardziej dopasowany do Twojego gustu i preferencji. Jeżeli zależy Ci na dywanie, który będzie wyjątkowo miły i przytulny w dotyku, pełen miękkości i delikatności, powinieneś rozglądnąć się za dywanem typu shaggy. Dodatkowym niesamowitym efektem, jakim te dywany mogą zaskoczyć gości jest fakt, iż wraz z nachyleniem włosia zmieniają one odcienie. Posiadają długie, puchate runo, które na pewno bardziej zdobędzie Twoje serce niż standardowe dywany z krótkim włosiem. Taki rodzaj dywanu będzie idealny nie tylko do nowoczesnego wnętrza, ale sprawdzi się również w tradycyjnym wystroju Twojego salonu. Dywany shaggy wykonywane są najczęściej z włókna syntetycznego (poliestrowe, polipropylenowe bądź akrylowe), ale zdarzają się również modele z dodatkiem naturalnej wełny.

Popularne włochacze, bo tak potocznie nazywa się dywany shaggy, posiadają niespotykane w innych typach dywanów runo, które jest nad wyraz długie, gęste, puszyste oraz delikatne w dotyku. Długość włókien potrafi osiągać nawet 50/60 milimetrów. Włókna dywanów shaggy są elastyczne i całkowicie nie podlegają odkształceniom. Doświadczenie dotyku tego typu dywanu sprawi, że już nigdy nie będziesz chciał chodzić po innym dywanie. Ich niesamowite właściwości komfortu i przytulne włosie sprawiają, że wiele osób pozbywa się starych, wyeksploatowanych dywanów i decyduje się na wyposażenie swojego salonu bądź sypialni w dywany shaggy. Ten rodzaj dywanu najczęściej wytwarzany jest w jednym kolorze, jednak na rynku zdarzają się również modele wielokolorowe oraz z różnymi wzorami.

Podstawowym sposobem na utrzymanie dywanu shaggy w czystości jest odkurzenie. Pamiętaj o tym, by wykonywać tę czynność możliwie jak najczęściej.

Więcej dywanów z serii Shaggy dostępne na Sklep24.DywanyWitek.pl