Nowoczesne dywany marki Agnella

Białostocka fabryka Dywanów Agnella produkuje rocznie około 2 miliony metrów kwadratowych wyrobów dywanowych, co sprawia, że jest obecnie największym producentem dywanów i wykładzin w kraju.

Zróżnicowana oferta wzornicza, wysoka jakość surowców przekłada się na to, że fabryka ta jest liderem na polskim rynku. Posiada również najnowocześniejszy park technologiczny w środkowo-wschodniej Europie, który pozwala stworzyć asortyment konkurencyjny w stosunku do zagranicznych wyrobów.

Angella to polski producent, który jest obecny nie tylko na krajowym rynku, ale również na wielu rynkach zagranicznych. Połowę produktów eksportuje do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, do krajów Europy Wschodniej, a także na Bliski Wschód. Znane na całym świecie obiekty są wyposażone w dywany marki Angella, w tym sieci hoteli Starwood, czy Marriott oraz wiele biurowców.

Do produkcji dywanów marki Angella wykorzystuje się surowiec o najwyższej jakości. Dywany te wyróżniają się na rynku również oryginalnym wzornictwem – fabryka posiada ponad 400 różnych wzorów. Ponadto projektanci dbają o to, by motywy jak i kolorystyka produktów odpowiadały aktualnym trendom w aranżacji wnętrz. Dlatego też oferta jest cały czas poszerzana i dostosowywana do potrzeb klientów.

Producent Angella proponuje dywany wełniane, jak i wykonane z materiałów syntetycznych. Wszystkie wyroby spełniają najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy. Dywany te są również trwałe i komfortowe w użytkowaniu, a wszystko dzięki zastosowaniu odpowiedniej przędzy i technologii wytwarzania. Wełniane dywany są ekologicznymi, antyalergicznymi i antybakteryjnymi produktami.

Artykuł przygotowany przy współpracy ze Sklepem Dywany Witek.