Polski producent dywanów – Dywilan

Dywilan to marka obecna na polskim rynku już od ponad 120 lat. Tak bogata i długa historia robi ogromne wrażenie. Przez tak długie zmieniała się oferta, budowało się także zaufanie do marki, które nieprzerwanie trwa do dziś. Co sprawia, że mimo tak ogromnej różnorodności na rynku dywanowym, Dywilan ciągle cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem?

Powodem, dla którego fabryka Dywilan ciągle święci triumfy na rynku dywanów jest przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych produktów. Większość dywanów oferowanych przez tę markę to dywany wełniane, wykonywane z wełny o najwyższej jakości. Cechuje się ona wyjątkowymi parametrami, które sprawiają, że dywan wyprodukowany z takiej wełny ma świetne walory użytkowe.

W ofercie marki Dywilan znajdziesz dywany, które zachowane są w klasycznej stylistyce. Inspirowane kulturą Orientu, stanowią naprawdę wyjątkową dekorację każdego klasycznego wnętrza. Jeżeli jednak wolisz nieco bardziej nowoczesne klimaty, Dywilan wychodzi Ci naprzeciw, oferując dywany różnorodne pod kątem motywów.

Marka Dywilan cechuje się tym, że jako jedna z nielicznych zachowuje tradycje i kulturę, oferując dywany, które znamy od lat, ale jednocześnie doskonale nadąża za aktualną modą, oferując swoim klientom rozwiązania, które obecnie są „trendy”. Takie podejście sprawia, że marka nie tylko nie traci stałych klientów, ale ciągle zyskuje nowych.

Dywany Dywilan cechują się ogromną trwałością i wytrzymałością. Taki dywan to doskonała inwestycja na lata. Nawet przy dość intensywnym użytkowaniu np. w salonie, dywan wełniany tej marki z pewnością nie straci swojego pięknego wyglądu. Nie widać na nim typowych odgnieceń, kolory pozostają żywe, nie blakną nawet pod wpływem działania promieni słonecznych. Jeden zakup będzie więc gwarancją zadowolenia przez długie lata użytkowania.

Jeżeli szukasz dywanu idealnego do swojego salonu czy sypialni, koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Dywilan i wybierz dywan dopasowany do Twojego wnętrza.