Przegląd włochatych dywanów

Jeżeli stoimy przed wyborem, na jakie dywany się zdecydować, to w wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem będą dywany Shaggy potocznie zwane włochaczami. Co warto o nich wiedzieć?

Dywany Shaggy posiadają długie włosie, które jest bardzo sprężyste i grube. Są one miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki specyficznej strukturze oraz modnym wzorom i kolorom, świetnie pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Dywany te zapewniają eleganckie wykończenie każdego pomieszczenia. Dywany Shaggy doskonale pasują do salonu i pokoju młodzieżowego. Idealnie nadają się też do sypialni. W każdym z tych pomieszczeń sprawdzą się wręcz rewelacyjnie.

https://sklep24.dywanywitek.pl/9943,dywan-shaggy-obsession-touch-me-tou-370-bone.html

Na rynku mamy bardzo duży wybór wzorów, kształtów i kolorów dywanów Shaggy. Niektóre modele są bardzo nietypowe. Pasują one do wnętrz awangardowych i bardzo nowoczesnych. Można znaleźć oczywiście również dywany klasyczne, które świetnie wkomponują się w stonowane wnętrza. Dostępne są również dywany z efektem 3D, który uzyskuje się poprzez odpowiednie strzyżenie i proces produkcji. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie bardzo nowoczesne i ciekawe. Dywany tego typu mają włosie o różnej długości. Najczęściej pojawiają się modele z włosiem 2-4 cm. Ale zdarzają się również modele, które mają włosie 6 cm.

W codziennym użytkowaniu, dywany Shaggy są niezwykle praktyczne. Spełnią funkcję wspaniałych izolatorów akustycznych oraz termicznych. Ocieplają wnętrze i sprawiają, że staje się ono dużo bardziej przytulne. Zapobiegają one uciekaniu ciepła z pomieszczenia. Posiadają również właściwości antyelektrostatyczne. Dzięki temu są łatwe w czyszczeniu, a ich codzienne pielęgnacja nie różni się znacząco od innych dywanów. Włochacze są zazwyczaj odporne na utratę kolorów i barw, a także redukcją dźwięk uderzenia. Dzięki temu, sprawdzą się prawie w każdym pomieszczeniu i w każdym domu.